Hodowla prowadzona przez wspaniałe osoby z pasją i ogromną miłością do zwierząt. Koty żyją we wspaniałych warunkach i są bardzo dobrze wychowane. Kotki po przyjściu do nowego w ogóle się nie boją, chcą przebywać z ludźmi i są bardzo ciekawskie ☺️

– Agata Zakrzewska

 

Hodowla pełna miłości dla kotów! Koty są zdrowe i zadbane. Właściciele to miłośnicy zwierząt, którzy dbają o swoje kociaki. To osoby o ogromnym doświadczeniu i wiedzy na temat kotów, bardzo pomocne, miłe i otwarte. Polecam.

– Rafał Sobociński

 

Opieka nad małym kotem to nie lada wyzwanie. Avia jest naszą trzecią kotką rosyjską – a pierwszą z hodowli Carska Maskotka PL Hodowla Kotów Rasowych – muszę przyznać, że jest to kot świetnie adaptujący się do nowego domu, jest otwarta na wszystko co nowe, cały czas z nami przebywa- nie chowa się. Jest to niewątpliwie zasługa dotychczasowych opiekunów, Pani Anety i Pana Dariusza, którzy w pierwszych tygodniach oddali kawał serca by kociaki były przygotowane do życia w nowym domu ❤️ serdecznie polecam i dziękuję.

– Magda Reszkowska-Ustarbowska

 
To miejsce pełne miłości i pasji.Mamy dwa kotki z tej hodowli.Są piękne, ułożone, wychowane, a przede wszystkim przyzwyczajone bardzo do człowieka, który okazuje miłość i one oddają ją z nawiązką.
Serdecznie polecam.
 
– Agnieszka Lewandowska-Frąckowiak
 
Mam najcudowniejszego Kocura o jakim każdy marzy. Odebrałam go po 4 miesiącach z hodowli(od cudownych ludzi, którzy zadbali by kotek miał wszystko-dom pełen miłości). Kotek już od drugiego dnia pozwolił sobie na czułości ze mną. Bardzo kocha zabawę i dużo naprawdę dużo miziania. Nie myślałam, że tak szybko kotek się zaklimatyzuje w nowym domku . Poprzednia mama zadbała o wyprawkę dla Boryska. Dostał piękny drapak,dużo smakołyków,ogólnie mega duża paczuszka dla mojego synka. Jestem zachwycona!
 
                                                                      – Kinga Pokusa