Polecam hodowlę z całego serca! ❤
Cudowni ludzie, z wielkim sercem. Mamy dwóch braci i są przecudowni! Warunki w hodowli wręcz idealne, zwierzaki otoczone miłością i bez problemu zadomowiły się u nas. Pozdrawiamy serdecznie ❤

– Dominika Szymańska

Hodowla prowadzona przez wspaniałe osoby z pasją i ogromną miłością do zwierząt. Koty żyją we wspaniałych warunkach i są bardzo dobrze wychowane. Kotki po przyjściu do nowego w ogóle się nie boją, chcą przebywać z ludźmi i są bardzo ciekawskie ☺️

– Agata Zakrzewska

Hodowla pełna miłości dla kotów! Koty są zdrowe i zadbane. Właściciele to miłośnicy zwierząt, którzy dbają o swoje kociaki. To osoby o ogromnym doświadczeniu i wiedzy na temat kotów, bardzo pomocne, miłe i otwarte. Polecam.

– Rafał Sobociński

Opieka nad małym kotem to nie lada wyzwanie. Avia jest naszą trzecią kotką rosyjską – a pierwszą z hodowli Carska Maskotka PL Hodowla Kotów Rasowych – muszę przyznać, że jest to kot świetnie adaptujący się do nowego domu, jest otwarta na wszystko co nowe, cały czas z nami przebywa- nie chowa się. Jest to niewątpliwie zasługa dotychczasowych opiekunów, Pani Anety i Pana Dariusza, którzy w pierwszych tygodniach oddali kawał serca by kociaki były przygotowane do życia w nowym domu ❤️ serdecznie polecam i dziękuję.

– Magda Reszkowska-Ustarbowska

To miejsce pełne miłości i pasji.Mamy dwa kotki z tej hodowli.Są piękne, ułożone, wychowane, a przede wszystkim przyzwyczajone bardzo do człowieka, który okazuje miłość i one oddają ją z nawiązką.
Serdecznie polecam.
– Agnieszka Lewandowska-Frąckowiak
Mam najcudowniejszego Kocura o jakim każdy marzy. Odebrałam go po 4 miesiącach z hodowli(od cudownych ludzi, którzy zadbali by kotek miał wszystko-dom pełen miłości). Kotek już od drugiego dnia pozwolił sobie na czułości ze mną. Bardzo kocha zabawę i dużo naprawdę dużo miziania. Nie myślałam, że tak szybko kotek się zaklimatyzuje w nowym domku . Poprzednia mama zadbała o wyprawkę dla Boryska. Dostał piękny drapak,dużo smakołyków,ogólnie mega duża paczuszka dla mojego synka. Jestem zachwycona!
                                                                      – Kinga Pokusa
Jesteśmy zachwyceni naszym Carmelkiem, który pochodzi z hodowli Carska Maskotka. Trafił nam się kociak idealny, wesoły przytulasek, chętny do zabawy, od razu zaakceptował nasze córki, mimo że okazują mu zdecydowanie za dużo miłości 😂. Chociaż Carmelek jest jeszcze malutki, umie korzystać z kuwety i drapaka, w nowym domu nie ma problemu z apetytem, chodzi nam przy nodze.
W hodowli koty mają świetne warunki, są przyzwyczajone do towarzystwa ludzi. Z całego serca polecam. Dużym plusem jest rewelacyjny kontakt z Właścicielami hodowli. Wszystkie informacje na bieżąco aktualizowane są na stronie internetowej hodowli, pani Aneta cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Hodowlę można odwiedzić jeszcze przed odbiorem kociaka i spokojnie porozmawiać z Właścicielami 🙂. Polecam!
-Mea Meucha